Europos kalbų diena  2017

Gimnazijoje rugsėjo 26 d. vyko tradicinis renginys – Europos kalbų diena. Visą dieną užsienio, lietuvių kalbų ir ek dienos skelbimaslotynų kalbos pamokose buvo organizuotos įvairios veiklos: 4, 5–8 bei I–III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo muzikinėse viktorinose „Klausyk dainos – atspėk kalbą“, gimnazijos kieme su užsienio kalbų mokytojais inscenizavo 2017-2018mokslo metų šūkį. 8 klasių mokiniai lietuvių kalbos pamokose žaidė stilistinius žaidimus, I ir II gimnazijos klasių mokiniai klausė Vilniaus universiteto Skaitmeninės filologijos centro vedėjo, humanitarinių mokslų daktaro docento Mindaugo Trockio paskaitos „Kalba ir moderniosios technologijos“, II klasių gimnazistai pristatė stendinius pranešimus apie lietuvių kalbos tyrinėtojus, III gimnazijos klasių mokiniai lygino Šekspyro sonetų vertimus, IV gimnazijos klasių mokiniai skaitė ir interpretavo M. Daukšos „Postilės“ Prakalbą.

inscenizacija kieme gimnazijos šūkio inscenizacija kieme III a g. kl. Šekspyro sonetų vertimų lyginimas docento M.Trockio paskaita aktų salėje paskaita 2

Violeta Račinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė