EUROPOS KALBŲ DIENA 2018

untitledRugsėjo 26 d. šventėme EUROPOS KALBŲ DIENĄ 2018. I gimnazijos klasių mokiniai klausė VU Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto direktorės Doc. Dr. Nijolės Juchnevičienės paskaitos apie senąją graikų kalbą.

Užsienio kalbų pamokose pradinių klasių ir  5-8 klasių mokiniai dalyvavo protmūšiuose ir kalbų viktorinose, I-III klasių gimnazistai mokėsi gestų ženklų  kalbos. Kiekvienas gimnazistas išmoko pasirinktos šalies pavadinimą gestų kalba.

Lietuvių kalbos pamokose mokiniai diskutavo apie gimtosios kalbos puoselėjimą ir atliko kūrybinius, tiriamuosius darbus.

Renginiuose dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Danijos. Jų organizuotose pamokose mūsų mokiniai išmoko keletą danų kalbos žodžių ir frazių.

paskaita 2 paskaita 1
viktorina 1 viktorina2
danai 1

Violeta Račinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė