EDUKACINĖ PAMOKA į Prezidento A. Smetonos dvarą

IMG_12022019-aisiais 7BL klasė tapo akcijos „Rudens atostogos – skaitymo atostogos“ nugalėtojais.
Jiems atiteko didysis prizas – edukacinė išvyka. Mokiniai pasirinko edukacinę pamoką Prezidento Antano Smetonos dvare bei Užugirio mokykloje-muziejuje. Gruodžio 12 d. Užugirio dvare prasidėjo edukacinė pamoka.Gidė daug papasakojo ne tik apie Prezidento veiklą, nuveiktus darbus, bet ir apie šeimą, apie mėgstamas veiklas. Kino salėje mokiniai žiūrėjo dokumentinius filmus apie Prezidentą. Daugelį jų galima pamatyti tik šiame muziejuje. Kadangi septintokai buvo labai geri klausytojai, jiems buvo leista iš Prezidento balkono pasidairyti po dvaro apylinkes.

Užulėnio kaime klasė aplankė Prezidento statytą vieną moderniausių to meto pradinių mokyklų su neįprastais suolais, mokykline lenta – tiesiog nudažyta siena. Tose patalpose buvo ir mokytojų butas, ekspozicijų salė. Dabar mokykloje vykdomos edukacinės programos, pavyzdžiui, „Lino kelias“.

Pasisėmę įspūdžių ir patobulinę pažinimo, asmeninę ir socialinę kompetencijas septintokai nusiteikę naują patirtį panaudoti per įvairių dalykų pamokas.

IMG_1237 Smetona_Ukm_2
E716ED6C-1CAC-488A-BC09-2034F86A4292 D90F30B7-088F-43E7-9DC6-9B5E909BDDAE