Edukacinė išvyka į KAUNĄ

300C8E07-258C-4EEC-93C8-5B5723D0E5902019-10-24 7al, 7bl ir 7c klasių mokiniai su matematikos mokytoja Laima Džermeikiene, dailės mokytoja Ginte Mažiuliene ir lietuvių kalbos mokytoja Violeta Juodeliene vyko į Kauną mokytis netradicinėje aplinkoje: integruotos pamokos vyko Vytauto Didžiojo karo muziejaus, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus ir Tado Ivanausko zoologijos muziejaus ekspozicijose.

Įspūdžius iš trijų muziejų mokiniai sujungė labiausiai sudominusių eksponatų pagrindiniais motyvais, pvz., Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą (karo muziejuje) – didžiojo erelio lizdas (zoologijos muziejuje) – dailininko simbolisto ,,skriejantys“ simboliai M. K. Čiurlionio paveikslai (dailės muziejuje). Viską apmąstyti mokiniai galėjo muzikos salėje klausydamiesi M. K. Čiurlionio simfoninės poemos „Miške“. Be to, septintokams nusišypsojo laimė ekskursijos pabaigoje susitikti su M. K. Čiurlionio proanūkiu Roku Zubovu, pianistu, M. K. Čiurlionio namų Vilniuje direktoriumi.

Mokiniai patobulino kultūrinę, mokėjimo mokytis, socialinę ir  asmeninę kompetencijas, įgytas žinias panaudos dailės, istorijos, matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.

2E08E707-5868-4F4F-9EC8-243624E40608

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė,