Devintų klasių išvyka į spektaklį JIS IR JI

SOlo_teatras_JIS_JILapkričio 27 d. IAL, IB, IC gimnazijos klasių mokiniai, lydimi klasių vadovų A. Šidlauskienės, N. Viršulienės ir J. Vasilevičiaus, vyko į Solo teatro spektaklį „Jis ir Ji“, skirtą literatūros klasiko Jono Biliūno gyvenimui ir kūrybai.

Tai viena iš Kultūros paso projekto rekomenduojamų edukacinių programų, ją rinktis patarė šiose klasėse dėstanti lietuvių kalbos mokytoja Elžbieta Banytė.

Prieš spektaklį mokiniai susipažinti su jo atsiradimo motyvais, kūrimo istorija, įdomiais J. Biliūno gyvenimo faktais. Šis Solo teatro spektaklis kiek panašus į V. Šekspyro tragedijoje „Romeo ir Džiuljetos’’pavaizduota meilės istorija, nes jame yra pasakojama J. Biliūno ir jo žmonos Julijos išgyventa labai trumpa, bet labai jautri ir graži meilė vienas kitam.

Spektaklis mokiniams patiko. Po spektaklio jie mielai dalijosi savo išgyventais jausmais ir mintimis.

Kulturos_pasas