Baigiamasis gimnazijos meninės krypties būrelių renginys 2017

Mūsų gimnazija bendruomenę gegužės 18 d. pakvietė į meninės krypties būrelių šventę Pasauli mano, būki linksmas. Šiuo renginiu buvo paminima ir Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Renginio meninę programą parengė gimnazijos meninės krypties būreliai, meno kolektyvai. Renginį režisavo šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė, scenarijaus autorė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Ratkevičienė, vedė – IIIal gimnazijos mokinės Guostė Cinelytė ir Atėnė Banelytė.

Drauge su būrelių vadovais, mokiniais, šventėje dalyvavo vaikų tėvai, artimieji. Buvo pasidžiaugta šių metų pasiekimais: koncertais gimnazijos bendruomenei, išvykomis, organizuotomis parodomis, vykdytais projektais. Koncerto pabaigoje tautinių šokių kolektyvui ,,Papartėlis“ ir liaudies instrumentų ansambliui atlikus paskutinį koncertinį numerį ,,Mokyklos sodas“ mokiniai, meno kolektyvų vadovai, mokytojai dalykininkai, gimnazijos rėmėjai ir mokinių tėveliai surengė akciją TAIKOS GLĖBYS. Draugiškai apsikabinę ir pasidžiaugę linksmai atsisveikino iki rugsėjo 1-osios.

Daiva Briedienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui