Mokyklos istorija

Mokykla pradėjo veikti 1999 metais. Iki 1999 metų lapkričio 24 dienos mokykla buvo vadinama Vilniaus miesto 76-ąja vidurine mokykla, nuo 1999 m. lapkričio 24 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 452 mokyklai suteiktas Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinės mokyklos pavadinimas.

Nuo pat įkūrimo mokyklai vadovauja direktorė Kristina Gudelienė.

2008 m. Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinę mokyklą baigė pirma abiturientų laida.

Šiandien mokykla yra viena didžiausių lietuviškų mokyklų Vilniuje. Nors yra miesto pakraštyje, transporto sistema užtikrina gerą susisiekimą su visais Vilniaus mikrorajonais ir leidžia jų gyventojų vaikams, pageidaujantiems mokytis Abraomo Kulviečio mokykloje, nesunkiai ją pasiekti, o mokyklos administracijai – gerai išnaudoti patalpas ir žmogiškuosius išteklius neformaliai mokinių veiklai organizuoti.