Akcija Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams

Mieli Mokiniai, Tėveliai, Mokytojai,

2015 metų lapkričio 30 – gruodžio 16 dienomis gimnazija organizuoja jau tradicija tapusią labdaros akciją, skirtą Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams. Daugelis jų neturi tėvų, nepatiria namų šilumos ir Kalėdų džiaugsmo. To džiaugsmo jiems galėtume suteikti mes – pasirūpinti, kad kiekvienas vaikas gautų po kalėdinę dovaną.

Kalėdos visiems turėtų būti stebuklų metas, todėl kviečiame prisidėti prie šios labdaros akcijos. Dovanas prašytume pristatyti iki gruodžio 16 d. 12 val. klasės vadovui. Galima dovanoti žaislus, mokyklines priemones, kanceliarines prekes, saldumynus ir kita. Primename, kad dovanos turi būti naujos.

Gimnazijos deleguoti atstovai Antazavės globos namus planuoja aplankyti gruodžio 17 d.

Kviečiame akcijoje dalyvauti visų klasių mokinius, mokytojus, tėvus.

Gimnazijos bendruomenės vardu

direktorė Kristina Gudelienė