Akcija „Kalėdų džiaugsmas Antazės vaikų globos namuose“

Capture

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai,

2018 metų lapkričio 30 d. – gruodžio 17 dienomis gimnazija  organizuoja jau tradicija tapusią labdaros akciją, skirtą  Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams. Daugelis jų neturi tėvų, nepatiria namų šilumos ir Kalėdų džiaugsmo. To džiaugsmo jiems galėtume suteikti mes – pasirūpinti, kad kiekvienas vaikas gautų po kalėdinę dovaną.

Kalėdos visiems turėtų būti stebuklų metas, todėl kviečiame prisidėti prie šios labdaros akcijos. Dovanas prašytume pristatyti iki gruodžio 16 d. 14 val. klasės vadovui arba į direktorės pavaduotojui ugdymui Miroslavui Lakutijevskiui. Galima dovanoti žaislus, mokyklines priemones, kanceliarines prekes, saldumynus ir kita. Primename, kad dovanos turi būti naujos.

Gimnazijos deleguoti atstovai Antazavės globos namus planuoja aplankyti gruodžio 18 d.

Kviečiame akcijoje dalyvauti visų klasių mokinius, mokytojus, tėvus.

Pagarbiai

mokyklos bendruomenės vardu direktorė Kristina Gudelienė