ABITURIENTŲ edukacinė išvyka

putino_muziejus2019-10-08 IVB klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodeliene ir istorijos mokytoja metodininkė Daliute Paškauskaite vyko į Vinco Mykolaičio-Putino memorialinį butą-muziejų.

Pamokos tikslas buvo susipažinti su modernisto Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimu Vilniuje, rašytojo asmenybe bei kūryba. Mokiniai sužinojo, kiek V. Mykolaitis-Putinas mokėjo kalbų, kuo sovietmečiu pasižymėjo kaip Vilniaus universiteto profesorius, kad buvo nuolat sekamas KGB agentų. Mokiniai gilinosi į rašytojo gyvenimo ir kūrybos paslaptis, apžiūrėjo kūrėjo asmeninius daiktus ir kitus eksponatus.

Mokiniai patobulino kultūrinę, mokėjimo mokytis, socialinę ir asmeninę kompetencijas, įgytas žinias panaudos lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė