3ad klasės Kalėdinė dovana

Klasė 1

„- Aš obuolys.
– Obuolys. Betgi tu nekvepi obuoliu. Obuolius aš valgau. O ką su tavim daro?
– Aš moku skambėti vaiko rankose..
– Vaiko rankose? – šuo pakraipė galvą. – Ar kai glosto, ar kai tampo už ausų?
– Kai myli, – nedrąsiai tarė žydrasis obuolys.“

„Žydrasis obuolys“, Janina Degutytė

Vainikuodami 2018 – 2019 m. dalyvavimą „Obuolio draugų“ programoje“, 3ad klasės mokiniai, padedami mokytojos Ritos Jonušienės, sukūrė užburiančiai jausmingą kelionę į pasaką pagal Janinos Degutytės apsakymą „Žydrasis obuolys“.

O visų dirbta nuoširdžiai: kažkas mokėsi žodžius, dainelę ar šokį, kažkas siuvo su tėveliais drabužėlius, kūrė ir dailino kitas detales, padėjusias kuo tiksliau įkūnyti pasakos herojus, ar net repetavo muzikinius intarpus saksofonu! Užbaigę darbus, paskutinę dieną prieš Kalėdų atostogas vaikai pakvietė tėvelius į spektaklį, kuriame įkvėpė visus kartu ieškoti ir surasti Žydrąjį obuolį iš tiesų mylinčią širdį, išgirsti varpelių skambėjimą, dalelę gerumo ir šilumos parsinešti į kiekvienus namus.

Labai ačiū klasės mokytojai ir vaikams už ilgai atminty išliksiančią Kalėdinę dovaną!

Klasė 2 Klasė 3 Klasė 1

3ad klasės mokinių tėveliai