3 ad, 3 b, 3 c, 3 d, 3 e klasių mokinių piešinių paroda SENOVĖS BALTŲ DIEVAI IR DEIVĖS

DB130757-CF24-47FE-9A3C-6A382131E493[1]I a. rekreacijoje eksponuojama trečiokų kompozicijų paroda „Senovės baltų dievai ir deivės“. Prieš pradėdami piešti, mokiniai aptarė, ką yra girdėję apie senovės baltų dievus ir deives, kokie jų vardai, kaip jie padeda žmonėms. Trečiokai prisiminė, apie kokias paslaptingas ir mitines būtybes pasakojama pasakose, legendose ir sakmėse, ką šios būtybės gali veikti, koks jų charakteris, kur jos gyvena. Kartu su dailės mokytojomis sudarę šių paslaptingų būtybių vardų sąrašą, trečiokai pasirinko juos sudominusią dievybę ir mėgino įsivaizduoti, kaip ši būtybė galėtų atrodyti, ką ji veikia, koks jos charakteris, kokioje aplinkoje gyvena. Mokiniai stengėsi įvairiomis dailės kūrybos priemonėmis piešiniais ir spalvomis papasakoti apie paslaptingą senovės baltų dievą ar deivę. Jie fantazavo ir piešė vaškinėmis piešimo kreidelėmis, tapė akvarele ar guašo dažais, įdomiomis raidėmis užrašė dievybės vardą.

13F725DD-C59B-4421-AC7A-E01CFD52F83F[1]

Dailės mokytojos Gintė Mažiulienė ir Irena Staknienė