2e ir 2ad klasių išvykos į Valdovų rūmus

isvyka_1Kelionės tikslas – Gilinti žinias bei įgūdžius apie Lietuvą, jos istoriją. Skiepyti meilę gimtinei bei ugdyti kūrybiškumą. Vaikščiodami po muziejų sužinojome, kokios senos istorijos paslaptis saugo Valdovų rūmai.

2e klasės mokiniai edukacinėse dirbtuvėse „Gediminaičių stulpai“ turėjo galimybę pasigaminti istorinę vėliavėlę su Gediminaičių stulpais, panašią į tą, kuri vienijo mūsų karius Žalgirio mūšyje. Mokiniai sužinojo, kad auksiniai stulpai raudoname lauke buvo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto, Gediminaičio, herbas. Jis yra vienas iš per šimtmečius išsaugotų Lietuvos valstybės ženklų.
Edukacinės išvykos metu ugdėme  pažinimo, komunikavimo, socialinę, kūrybingumo   kompetencijas.
 2e klasės mokytoja Žydrūnė Kaukėnienė