2014-2015 karjera

Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą… Būtent šis liaudies išminties perliukas iškilo atmintin, kai rugsėjo 17 d. mūsų mokykloje lankėsi Solid Education atstovas R. Jakštys. Pasirodo, nuolat savo išmaniuosiuose žaidžiantys ir pamokų metu mokytojus ignoruojantys mokiniai, telefoninius įgūdžius gali pritaikyti savo talento paieškoms. Apsilankymo metu svečias 9 ir 10 klasių mokiniams pristatė naujausias IT technologijos ir pakvietė labiausiai jomis užsikrėtusius jungtis prie jo atstovaujamos kompanijos.
Susidomėjusiems: http://dev.solideducation.co/

Inovuok kaip Google! Spalio 2 d. per 3 pamoką 10 klasių mokiniai stebėjo e-pamoką, kuri buvo transliuojama iš Google centrinės Europos būstinės Dublino. Jos metu Lietuvos Google komandos nariai Indrė ir Mantas apžvelgė globalias tendencijas, visuotinį judėjimą link skaitmeniškumo bei įnovacijas.
Plačiau: http://www.kamtoreikia.lt/lt/apie/naujienos/perziura/94
Beje, išmanioji mokykla Vaizdopamokos.lt siūlo jau virš 360 pamokų: http://vaizdopamokos.lt/apie-projekta/

Svečiuose ISM. Spalio 14 d. mūsų mokykloje lankėsi ISM atstovės M. Ragelytė ir I. Žebrauskaitė. Jos 11 ir 12 klasių mokiniams pristatė ne tik savo Alma Mater, bet ir pagrindines 2015 m. stojamųjų į aukštąsias mokyklas naujoves.
Stojamųjų į aukštąsias mokyklas taisykles rasite čia: http://www.lamabpo.lt/

Programavimo savaitė 2014. Europos Sąjungos iniciatyva programavimo populiarinimo klausimu neaplenkė ir mūsų mokyklos. Šia proga mokykloje lankėsi Baltic Amadeus atstovai T. Lapinskas ir V. Kaminskas, kurie spalio 17 d. vyresniųjų klasių mokiniams atskleidė kai kurias programavimo paslaptis bei šios profesijos ateities perspektyvas.
Plačiau apie iniciatyvą: http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-
43345/straipsnis/Europos-programavimo-savaite-1000-renginiu-norintiems-tapti-programuotojais?l=2&p=1

Studijos užsienyje. Spalio 23 d. mokykloje svečiavosi studijų užsienyje žinovas T. Žalnora. Kalba.lt atstovas 11 ir 12 klasių mokiniams pristatė skirtingų Europos šalių studijų aukštosiose mokyklose tvarką. Turintiems vis dar neatsakytų klausimų – studijosuzsienyje@kalba.lt
Daugiau informacijos: http://www.kalba.lt/

Mokinių profesinis veiklinimas. Spalio 23 d. Vilniaus miesto savivaldybėje vyko mokinių profesinio veiklinimo pristatymas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos mokytojas Deividas Krėpšta. Pristatymo metu buvo aptarti projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas) “ rezultatai bei pristatyti naujo etapo (iki 2015 m. balandžio 20 d.) tikslai.
Daugiau informacijos: http://www.mukis.lt/lt/profesinis_veiklinimas.html

Karjeros planavimo mokymai. Kaip sužinoti kas esi? Kaip pasirinkti mokymosi kelią? Kaip pasirinkti profesiją? Tai pagrindiniai klausimai, kuriuos lapkričio 17 d. mūsų mokyklos 10 klasių mokiniams kėlė ISM atstovės I. Bernotaitė ir R. Savickaitė. Tiesa, paskaitos metu šie klausimai buvo ne tik iškelti, bet ir pasiūlyti
atsakymai.
Štai keletas nuorodų nedalyvavusiems:
https://www.youtube.com/watch?v=BTPZ8ro6nNo
https://www.youtube.com/watch?v=a5n8y2HicsY

Šok į tėvų klumpes! Šių metų balandžio 10 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja visuotinę atvirų durų tėvų darbovietėse dieną kodiniu pavadinimu „Šok į tėvų klumpes!“. Jos metu mokinių tėvai raginami pasikviesti savo atžalas į darbovietes ir pristatyti savo darbo specifiką.
Daugiau informacijos: http://www.mukis.lt/lt/atviru_duru_diena.html

Partneriai